Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Lijzijde 30 Almere

Lijzijde 30, 1316 VH Almere

221 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Lijzijde 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m², een perceel van 622 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €700.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
221 m²
Perceeloppervlakte
622 m²
Inhoud
889 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€970.000 tot €1.220.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lijzijde 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijzijde 30

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
90.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
17.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
84.4%
CO₂-emissie
1.93 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Open haard, stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Tuin
Ja (264.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Almere

745 Inwoners
320 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
329 Woningvoorraad
€700.000 Gem. woningwaarde Noorderplassen Oost
95% Koopwoningen
648 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lijzijde 30

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Lijzijde 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijzijde 30?

De prijsindicatie voor Lijzijde 30 ligt rond €970.000 tot €1.220.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderplassen Oost is €700.000. Dat komt neer op circa €3.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijzijde 30 zich tot de wijk Noorderplassen Oost?

Lijzijde 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 221 m² in de wijk Noorderplassen Oost. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 648 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijzijde 30?

Lijzijde 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Noorderplassen Oost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lijzijde 30 vergeleken met de buurt?

Lijzijde 30 heeft 221 m² woonoppervlakte en 889 m³ inhoud. Het perceel is 622 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Noorderplassen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €700.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijzijde 30 en wat betekent dat?

Lijzijde 30 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijzijde 30?

Lijzijde 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 264 m².

Hoe is de woningmarkt in Noorderplassen Oost?

De wijk Noorderplassen Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €700.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplassen Oost?

Vanuit Lijzijde 30 in Noorderplassen Oost bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.