Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 857 m²
Bakboord 16 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m² en een perceel van 857 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €700.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bakboord 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noorderplassen Oost is €700.000. Dat komt neer op circa €2.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBakboord 16 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Noorderplassen Oost. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 648 inwoners per km².
Bakboord 16 is een woonhuis in Noorderplassen Oost, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bakboord 16 heeft 239 m² woonoppervlakte. Het perceel is 857 m². In Noorderplassen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €700.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noorderplassen Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €700.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Bakboord 16 in Noorderplassen Oost bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bakboord 16: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Noorderplassen Oost: restaurant (1.3 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Bakboord 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noorderplassen Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.