Streetview Westermaatweg 14 Almelo

Westermaatweg 14, 7610 AH Almelo

246 m² Bouwjaar 1960 12 kamers 8 slaapkamers Label D

Westermaatweg 14 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m², een perceel van 9677 m² en 12 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
246 m²
Perceeloppervlakte
9677 m²
Inhoud
3050 m³
Kamers
12
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westermaatweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westermaatweg 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
172.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
253.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23%
CO₂-emissie
59.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Almelo

105 Inwoners
35 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
33 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen wijk 12
64% Koopwoningen
19 Inwoners per km²

Locatie van Westermaatweg 14

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Westermaatweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Westermaatweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen wijk 12 is €552.000. Dat komt neer op circa €2.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westermaatweg 14 zich tot de wijk Verspreide huizen wijk 12?

Westermaatweg 14 is een woonhuis van 246 m² in de wijk Verspreide huizen wijk 12. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westermaatweg 14?

Westermaatweg 14 is een woonhuis in Verspreide huizen wijk 12, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westermaatweg 14 vergeleken met de buurt?

Westermaatweg 14 heeft 246 m² woonoppervlakte en 3050 m³ inhoud. Het perceel is 9677 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Verspreide huizen wijk 12 ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westermaatweg 14 en wat betekent dat?

Westermaatweg 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 59.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westermaatweg 14?

Westermaatweg 14 heeft 12 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen wijk 12?

De wijk Verspreide huizen wijk 12 in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen wijk 12?

Vanuit Westermaatweg 14 in Verspreide huizen wijk 12 bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.