Streetview De Reuzenstern 11 Almelo

De Reuzenstern 11, 7609 WT Almelo

171 m² Bouwjaar 2000

De Reuzenstern 11 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 269 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
269 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor De Reuzenstern 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Almelo

2125 Inwoners
765 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
770 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Huttenveld
98% Koopwoningen
5.271 Inwoners per km²

Locatie van De Reuzenstern 11

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over De Reuzenstern 11

Wat is de geschatte woningwaarde van De Reuzenstern 11?

De prijsindicatie voor De Reuzenstern 11 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Huttenveld is €369.000. Dat komt neer op circa €2.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Reuzenstern 11 zich tot de wijk Huttenveld?

De Reuzenstern 11 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Huttenveld. De buurt telt 770 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.271 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Reuzenstern 11?

De Reuzenstern 11 is een woonhuis in Huttenveld, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Reuzenstern 11 vergeleken met de buurt?

De Reuzenstern 11 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 269 m². In Huttenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Huttenveld?

De wijk Huttenveld in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huttenveld?

Vanuit De Reuzenstern 11 in Huttenveld bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Huttenveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Reuzenstern 11: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Huttenveld?

Recreatie nabij Huttenveld: restaurant (1.6 km), cafe (2.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Reuzenstern 11?

De prijsindicatie ligt rond €220.000 tot €270.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Huttenveld is €369.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.