Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning De Plevier 146 Almelo

De Plevier 146, 7609 TW Almelo

130 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A

De Plevier 146 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 230 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
517 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Plevier 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Plevier 146

Tuin
Ja (90.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Almelo

2125 Inwoners
765 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
770 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Huttenveld
98% Koopwoningen
5.271 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Plevier 146

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over De Plevier 146

Wat is de geschatte woningwaarde van De Plevier 146?

De prijsindicatie voor De Plevier 146 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Huttenveld is €369.000. Dat komt neer op circa €2.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Plevier 146 zich tot de wijk Huttenveld?

De Plevier 146 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 130 m² in de wijk Huttenveld. De buurt telt 770 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.271 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Plevier 146?

De Plevier 146 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Huttenveld, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Plevier 146 vergeleken met de buurt?

De Plevier 146 heeft 130 m² woonoppervlakte en 517 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Huttenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Plevier 146 en wat betekent dat?

De Plevier 146 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Plevier 146?

De Plevier 146 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Huttenveld?

De wijk Huttenveld in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huttenveld?

Vanuit De Plevier 146 in Huttenveld bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.