Streetview Leemslagenweg 12 Almelo

Leemslagenweg 12, 7609 PN Almelo

210 m² Bouwjaar 1995 5 kamers Label A

Leemslagenweg 12 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 668 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
668 m²
Inhoud
545 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Leemslagenweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leemslagenweg 12

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Almelo

985 Inwoners
365 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
367 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Maardijk
99% Koopwoningen
4.209 Inwoners per km²

Locatie van Leemslagenweg 12

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Leemslagenweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Leemslagenweg 12?

De prijsindicatie voor Leemslagenweg 12 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Maardijk is €383.000. Dat komt neer op circa €1.824 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leemslagenweg 12 zich tot de wijk Maardijk?

Leemslagenweg 12 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Maardijk. De buurt telt 367 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.209 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leemslagenweg 12?

Leemslagenweg 12 is een woonhuis in Maardijk, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leemslagenweg 12 vergeleken met de buurt?

Leemslagenweg 12 heeft 210 m² woonoppervlakte en 545 m³ inhoud. Het perceel is 668 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Maardijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leemslagenweg 12 en wat betekent dat?

Leemslagenweg 12 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Leemslagenweg 12?

Leemslagenweg 12 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Maardijk?

De wijk Maardijk in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maardijk?

Vanuit Leemslagenweg 12 in Maardijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Maardijk?