Vrijstaande woning Nieuw Witvoet 4 Almelo

Nieuw Witvoet 4, 7609 NE Almelo

140 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Nieuw Witvoet 4 is een vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 2926 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
2926 m²
Inhoud
891 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nieuw Witvoet 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuw Witvoet 4

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
346.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
487.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
89.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1180 Inwoners
470 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
467 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Leemslagen Oost
80% Koopwoningen
2.680 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuw Witvoet 4

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Nieuw Witvoet 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuw Witvoet 4?

De prijsindicatie voor Nieuw Witvoet 4 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Leemslagen Oost is €288.000. Dat komt neer op circa €2.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuw Witvoet 4 zich tot de wijk Leemslagen Oost?

Nieuw Witvoet 4 is een vrijstaande woning van 140 m² in de wijk Leemslagen Oost. De buurt telt 467 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.680 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuw Witvoet 4?

Nieuw Witvoet 4 is een vrijstaande woning in Leemslagen Oost, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuw Witvoet 4 vergeleken met de buurt?

Nieuw Witvoet 4 heeft 140 m² woonoppervlakte en 891 m³ inhoud. Het perceel is 2926 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Leemslagen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuw Witvoet 4 en wat betekent dat?

Nieuw Witvoet 4 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-04-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 89.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuw Witvoet 4?

Nieuw Witvoet 4 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leemslagen Oost?

De wijk Leemslagen Oost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leemslagen Oost?