Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning De Zwaluw 52 Almelo

De Zwaluw 52, 7609 NC Almelo

98 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label C

De Zwaluw 52 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 277 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
277 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Zwaluw 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Zwaluw 52

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (135.0 m²)

Garage
Aangebouwde stenen garage en garage met carport
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1180 Inwoners
470 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
467 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Leemslagen Oost
80% Koopwoningen
2.680 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Zwaluw 52

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over De Zwaluw 52

Wat is de geschatte woningwaarde van De Zwaluw 52?

De prijsindicatie voor De Zwaluw 52 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Leemslagen Oost is €288.000. Dat komt neer op circa €2.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Zwaluw 52 zich tot de wijk Leemslagen Oost?

De Zwaluw 52 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 98 m² in de wijk Leemslagen Oost. De buurt telt 467 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.680 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Zwaluw 52?

De Zwaluw 52 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Leemslagen Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Zwaluw 52 vergeleken met de buurt?

De Zwaluw 52 heeft 98 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 277 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Leemslagen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Zwaluw 52 en wat betekent dat?

De Zwaluw 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Zwaluw 52?

De Zwaluw 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 135 m².

Hoe is de woningmarkt in Leemslagen Oost?

De wijk Leemslagen Oost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leemslagen Oost?

Vanuit De Zwaluw 52 in Leemslagen Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.