Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning De Oeverzwaluw 12 Almelo

De Oeverzwaluw 12, 7609 MN Almelo

164 m² Bouwjaar 1991 7 kamers 4 slaapkamers Label A

De Oeverzwaluw 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 293 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
595 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Oeverzwaluw 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Oeverzwaluw 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
113.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37%
CO₂-emissie
23.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (123.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1215 Inwoners
470 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
472 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Zeven Bosjes
99% Koopwoningen
2.143 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Oeverzwaluw 12

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over De Oeverzwaluw 12

Wat is de geschatte woningwaarde van De Oeverzwaluw 12?

De prijsindicatie voor De Oeverzwaluw 12 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeven Bosjes is €370.000. Dat komt neer op circa €2.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Oeverzwaluw 12 zich tot de wijk Zeven Bosjes?

De Oeverzwaluw 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 164 m² in de wijk Zeven Bosjes. De buurt telt 472 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.143 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Oeverzwaluw 12?

De Oeverzwaluw 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zeven Bosjes, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Oeverzwaluw 12 vergeleken met de buurt?

De Oeverzwaluw 12 heeft 164 m² woonoppervlakte en 595 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Zeven Bosjes ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Oeverzwaluw 12 en wat betekent dat?

De Oeverzwaluw 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Oeverzwaluw 12?

De Oeverzwaluw 12 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 123 m².

Hoe is de woningmarkt in Zeven Bosjes?

De wijk Zeven Bosjes in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeven Bosjes?

Vanuit De Oeverzwaluw 12 in Zeven Bosjes bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2 km.