Tussenwoning De Koperwiek 21 Almelo

De Koperwiek 21, 7609 GT Almelo

112 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label A

De Koperwiek 21 is een tussenwoning in Almelo, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 164 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Koperwiek 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Koperwiek 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Almelo

1710 Inwoners
870 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
880 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde Leemslagen Zuid
46% Koopwoningen
5.720 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Koperwiek 21

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over De Koperwiek 21

Wat is de geschatte woningwaarde van De Koperwiek 21?

De prijsindicatie voor De Koperwiek 21 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Leemslagen Zuid is €214.000. Dat komt neer op circa €1.911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Koperwiek 21 zich tot de wijk Leemslagen Zuid?

De Koperwiek 21 is een tussenwoning van 112 m² in de wijk Leemslagen Zuid. De buurt telt 880 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Koperwiek 21?

De Koperwiek 21 is een tussenwoning in Leemslagen Zuid, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Koperwiek 21 vergeleken met de buurt?

De Koperwiek 21 heeft 112 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Leemslagen Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Koperwiek 21 en wat betekent dat?

De Koperwiek 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-02-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Koperwiek 21?

De Koperwiek 21 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Leemslagen Zuid?

De wijk Leemslagen Zuid in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leemslagen Zuid?

Vanuit De Koperwiek 21 in Leemslagen Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.