Streetview De Karekiet 7 Almelo

De Karekiet 7, 7609 GL Almelo

150 m² Bouwjaar 1983 Label C

De Karekiet 7 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 277 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
277 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Karekiet 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Karekiet 7

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Almelo

1710 Inwoners
870 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
880 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde Leemslagen Zuid
46% Koopwoningen
5.720 Inwoners per km²

Locatie van De Karekiet 7

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over De Karekiet 7

Wat is de geschatte woningwaarde van De Karekiet 7?

De prijsindicatie voor De Karekiet 7 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Leemslagen Zuid is €214.000. Dat komt neer op circa €1.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Karekiet 7 zich tot de wijk Leemslagen Zuid?

De Karekiet 7 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Leemslagen Zuid. De buurt telt 880 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Karekiet 7?

De Karekiet 7 is een woonhuis in Leemslagen Zuid, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Karekiet 7 vergeleken met de buurt?

De Karekiet 7 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 277 m². In Leemslagen Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Karekiet 7 en wat betekent dat?

De Karekiet 7 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Leemslagen Zuid?

De wijk Leemslagen Zuid in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leemslagen Zuid?

Vanuit De Karekiet 7 in Leemslagen Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leemslagen Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Karekiet 7: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3 km.