Streetview Zeven Bosjes 79 Almelo

Zeven Bosjes 79, 7609 GA Almelo

55 m² Bouwjaar 1981 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Zeven Bosjes 79 is een appartement in Almelo, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zeven Bosjes 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeven Bosjes 79

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
102.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Almelo

1415 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
660 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Leemslagen Noord
62% Koopwoningen
6.163 Inwoners per km²

Locatie van Zeven Bosjes 79

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Zeven Bosjes 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeven Bosjes 79?

De prijsindicatie voor Zeven Bosjes 79 ligt rond €80.000 tot €105.000. De gemiddelde woningwaarde in Leemslagen Noord is €211.000. Dat komt neer op circa €3.836 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeven Bosjes 79 zich tot de wijk Leemslagen Noord?

Zeven Bosjes 79 is een appartement van 55 m² in de wijk Leemslagen Noord. De buurt telt 660 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeven Bosjes 79?

Zeven Bosjes 79 is een appartement in Leemslagen Noord, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zeven Bosjes 79 vergeleken met de buurt?

Zeven Bosjes 79 heeft 55 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Leemslagen Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeven Bosjes 79 en wat betekent dat?

Zeven Bosjes 79 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeven Bosjes 79?

Zeven Bosjes 79 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leemslagen Noord?

De wijk Leemslagen Noord in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leemslagen Noord?

Vanuit Zeven Bosjes 79 in Leemslagen Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.