Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning De Houtduif 17 Almelo

De Houtduif 17, 7609 ED Almelo

128 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label B

De Houtduif 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 228 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Houtduif 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Houtduif 17

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
31.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Almelo

1710 Inwoners
870 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
880 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde Leemslagen Zuid
46% Koopwoningen
5.720 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Houtduif 17

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over De Houtduif 17

Wat is de geschatte woningwaarde van De Houtduif 17?

De prijsindicatie voor De Houtduif 17 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Leemslagen Zuid is €214.000. Dat komt neer op circa €1.672 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Houtduif 17 zich tot de wijk Leemslagen Zuid?

De Houtduif 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 128 m² in de wijk Leemslagen Zuid. De buurt telt 880 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Houtduif 17?

De Houtduif 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Leemslagen Zuid, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Houtduif 17 vergeleken met de buurt?

De Houtduif 17 heeft 128 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Leemslagen Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Houtduif 17 en wat betekent dat?

De Houtduif 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Houtduif 17?

De Houtduif 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Leemslagen Zuid?

De wijk Leemslagen Zuid in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leemslagen Zuid?

Vanuit De Houtduif 17 in Leemslagen Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.