Geschakelde woning De Houtduif 12 Almelo

De Houtduif 12, 7609 ED Almelo

130 m² Bouwjaar 1986 6 kamers 4 slaapkamers Label B

De Houtduif 12 is een geschakelde woning in Almelo, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 285 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
699 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Houtduif 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Houtduif 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.5%
CO₂-emissie
31.68 kg/m²

Tuin
Ja (91.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Almelo

1710 Inwoners
870 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
880 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde Leemslagen Zuid
46% Koopwoningen
5.720 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Houtduif 12

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over De Houtduif 12

Wat is de geschatte woningwaarde van De Houtduif 12?

De prijsindicatie voor De Houtduif 12 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Leemslagen Zuid is €214.000. Dat komt neer op circa €1.646 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Houtduif 12 zich tot de wijk Leemslagen Zuid?

De Houtduif 12 is een geschakelde woning van 130 m² in de wijk Leemslagen Zuid. De buurt telt 880 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Houtduif 12?

De Houtduif 12 is een geschakelde woning in Leemslagen Zuid, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Houtduif 12 vergeleken met de buurt?

De Houtduif 12 heeft 130 m² woonoppervlakte en 699 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Leemslagen Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Houtduif 12 en wat betekent dat?

De Houtduif 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Houtduif 12?

De Houtduif 12 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 91 m².

Hoe is de woningmarkt in Leemslagen Zuid?

De wijk Leemslagen Zuid in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leemslagen Zuid?

Vanuit De Houtduif 12 in Leemslagen Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.