Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 384 m²
- Perceeloppervlakte
- 1181 m²
De Schöppe 8 A is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 384 m² en een perceel van 1181 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Schöppe 8 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Groeneveld is €558.000. Dat komt neer op circa €1.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Schöppe 8 A is een woonhuis van 384 m² in de wijk Groeneveld. De buurt telt 212 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 742 inwoners per km².
De Schöppe 8 A is een woonhuis in Groeneveld, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Schöppe 8 A heeft 384 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1181 m². In Groeneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Groeneveld in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit De Schöppe 8 A in Groeneveld bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Schöppe 8 A: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Groeneveld: restaurant (1.2 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor De Schöppe 8 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Groeneveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.