Streetview Schierstins 92 Almelo

Schierstins 92, 7608 XV Almelo

137 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Schierstins 92 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
457 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Schierstins 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schierstins 92

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Almelo

2000 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
886 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Schelfhorst Noordwest
60% Koopwoningen
6.196 Inwoners per km²

Locatie van Schierstins 92

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Schierstins 92

Wat is de geschatte woningwaarde van Schierstins 92?

De gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Noordwest is €218.000. Dat komt neer op circa €1.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schierstins 92 zich tot de wijk Schelfhorst Noordwest?

Schierstins 92 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Schelfhorst Noordwest. De buurt telt 886 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schierstins 92?

Schierstins 92 is een woonhuis in Schelfhorst Noordwest, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schierstins 92 vergeleken met de buurt?

Schierstins 92 heeft 137 m² woonoppervlakte en 457 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Schelfhorst Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schierstins 92 en wat betekent dat?

Schierstins 92 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schierstins 92?

Schierstins 92 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schelfhorst Noordwest?

De wijk Schelfhorst Noordwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schelfhorst Noordwest?

Vanuit Schierstins 92 in Schelfhorst Noordwest bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.