Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Martenastate 12 Almelo

Martenastate 12, 7608 XS Almelo

176 m² Bouwjaar 1971 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Martenastate 12 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 242 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
242 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Martenastate 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Martenastate 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.41 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Almelo

2000 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
886 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Schelfhorst Noordwest
60% Koopwoningen
6.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Martenastate 12

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Martenastate 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Martenastate 12?

De prijsindicatie voor Martenastate 12 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Noordwest is €218.000. Dat komt neer op circa €1.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Martenastate 12 zich tot de wijk Schelfhorst Noordwest?

Martenastate 12 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 176 m² in de wijk Schelfhorst Noordwest. De buurt telt 886 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Martenastate 12?

Martenastate 12 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Schelfhorst Noordwest, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Martenastate 12 vergeleken met de buurt?

Martenastate 12 heeft 176 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Het perceel is 242 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schelfhorst Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Martenastate 12 en wat betekent dat?

Martenastate 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Martenastate 12?

Martenastate 12 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Schelfhorst Noordwest?

De wijk Schelfhorst Noordwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schelfhorst Noordwest?