Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Uniastate 5 Almelo

Uniastate 5, 7608 XM Almelo

119 m² Bouwjaar 1972 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Uniastate 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 251 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
251 m²
Inhoud
514 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Uniastate 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uniastate 5

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.11
CO₂-emissie
8901.84 kg/m²

Tuin
Ja (78.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Almelo

2000 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
886 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Schelfhorst Noordwest
60% Koopwoningen
6.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Uniastate 5

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Uniastate 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Uniastate 5?

De prijsindicatie voor Uniastate 5 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Noordwest is €218.000. Dat komt neer op circa €1.832 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uniastate 5 zich tot de wijk Schelfhorst Noordwest?

Uniastate 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de wijk Schelfhorst Noordwest. De buurt telt 886 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uniastate 5?

Uniastate 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Schelfhorst Noordwest, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Uniastate 5 vergeleken met de buurt?

Uniastate 5 heeft 119 m² woonoppervlakte en 514 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Schelfhorst Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uniastate 5 en wat betekent dat?

Uniastate 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-01-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 8901.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Uniastate 5?

Uniastate 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Schelfhorst Noordwest?

De wijk Schelfhorst Noordwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schelfhorst Noordwest?

Vanuit Uniastate 5 in Schelfhorst Noordwest bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.