Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 426 m²
- Perceeloppervlakte
- 900 m²
Kluppelshuizenweg 57 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 426 m² en een perceel van 900 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kluppelshuizenweg 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Zuidoost is €312.000. Dat komt neer op circa €732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKluppelshuizenweg 57 is een woonhuis van 426 m² in de wijk Schelfhorst Zuidoost. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.463 inwoners per km².
Kluppelshuizenweg 57 is een woonhuis in Schelfhorst Zuidoost, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kluppelshuizenweg 57 heeft 426 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Schelfhorst Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Schelfhorst Zuidoost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kluppelshuizenweg 57 in Schelfhorst Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kluppelshuizenweg 57: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Schelfhorst Zuidoost: restaurant (0.9 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Kluppelshuizenweg 57 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schelfhorst Zuidoost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.