2-onder-1-kapwoning Lichtenberg 17 Almelo

Lichtenberg 17, 7608 NK Almelo

153 m² Bouwjaar 1991 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Lichtenberg 17 is een 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 284 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
284 m²
Inhoud
584 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lichtenberg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lichtenberg 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
118.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22%
CO₂-emissie
24.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage, carport en garage met carport
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Almelo

3110 Inwoners
1310 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1335 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Schelfhorst Zuidoost
70% Koopwoningen
4.463 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lichtenberg 17

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Lichtenberg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Lichtenberg 17?

De prijsindicatie voor Lichtenberg 17 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Zuidoost is €312.000. Dat komt neer op circa €2.039 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lichtenberg 17 zich tot de wijk Schelfhorst Zuidoost?

Lichtenberg 17 is een 2-onder-1-kapwoning van 153 m² in de wijk Schelfhorst Zuidoost. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.463 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lichtenberg 17?

Lichtenberg 17 is een 2-onder-1-kapwoning in Schelfhorst Zuidoost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lichtenberg 17 vergeleken met de buurt?

Lichtenberg 17 heeft 153 m² woonoppervlakte en 584 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schelfhorst Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lichtenberg 17 en wat betekent dat?

Lichtenberg 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lichtenberg 17?

Lichtenberg 17 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Schelfhorst Zuidoost?

De wijk Schelfhorst Zuidoost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schelfhorst Zuidoost?

Vanuit Lichtenberg 17 in Schelfhorst Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.