Eengezinswoning, vrijstaande woning Het Hooghuis 6 Almelo

Het Hooghuis 6, 7608 LN Almelo

190 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Het Hooghuis 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 459 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
459 m²
Inhoud
677 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Het Hooghuis 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Hooghuis 6

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1165 Inwoners
495 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
521 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Schelfhorst Zuidwest
84% Koopwoningen
2.468 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Het Hooghuis 6

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Het Hooghuis 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Hooghuis 6?

De prijsindicatie voor Het Hooghuis 6 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Zuidwest is €279.000. Dat komt neer op circa €1.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Hooghuis 6 zich tot de wijk Schelfhorst Zuidwest?

Het Hooghuis 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 190 m² in de wijk Schelfhorst Zuidwest. De buurt telt 521 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.468 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Hooghuis 6?

Het Hooghuis 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Schelfhorst Zuidwest, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Het Hooghuis 6 vergeleken met de buurt?

Het Hooghuis 6 heeft 190 m² woonoppervlakte en 677 m³ inhoud. Het perceel is 459 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Schelfhorst Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Hooghuis 6 en wat betekent dat?

Het Hooghuis 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Hooghuis 6?

Het Hooghuis 6 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schelfhorst Zuidwest?

De wijk Schelfhorst Zuidwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schelfhorst Zuidwest?