Streetview Ten Donck 9 Almelo

Ten Donck 9, 7608 KM Almelo

127 m² Bouwjaar 1974 Label A

Ten Donck 9 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 215 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
215 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ten Donck 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ten Donck 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
133.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
32.7%
CO₂-emissie
20.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1165 Inwoners
495 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
521 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Schelfhorst Zuidwest
84% Koopwoningen
2.468 Inwoners per km²

Locatie van Ten Donck 9

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Ten Donck 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Ten Donck 9?

De gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Zuidwest is €279.000. Dat komt neer op circa €2.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ten Donck 9 zich tot de wijk Schelfhorst Zuidwest?

Ten Donck 9 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Schelfhorst Zuidwest. De buurt telt 521 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.468 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ten Donck 9?

Ten Donck 9 is een woonhuis in Schelfhorst Zuidwest, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ten Donck 9 vergeleken met de buurt?

Ten Donck 9 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 215 m². In Schelfhorst Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ten Donck 9 en wat betekent dat?

Ten Donck 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schelfhorst Zuidwest?

De wijk Schelfhorst Zuidwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schelfhorst Zuidwest?

Vanuit Ten Donck 9 in Schelfhorst Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schelfhorst Zuidwest?