Streetview Ter Kleef 10 Almelo

Ter Kleef 10, 7608 KK Almelo

198 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Ter Kleef 10 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 373 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
373 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ter Kleef 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ter Kleef 10

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1165 Inwoners
495 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
521 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Schelfhorst Zuidwest
84% Koopwoningen
2.468 Inwoners per km²

Locatie van Ter Kleef 10

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Ter Kleef 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Ter Kleef 10?

De prijsindicatie voor Ter Kleef 10 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Zuidwest is €279.000. Dat komt neer op circa €1.409 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ter Kleef 10 zich tot de wijk Schelfhorst Zuidwest?

Ter Kleef 10 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Schelfhorst Zuidwest. De buurt telt 521 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.468 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ter Kleef 10?

Ter Kleef 10 is een woonhuis in Schelfhorst Zuidwest, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ter Kleef 10 vergeleken met de buurt?

Ter Kleef 10 heeft 198 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 373 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Schelfhorst Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ter Kleef 10 en wat betekent dat?

Ter Kleef 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-11-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ter Kleef 10?

Ter Kleef 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schelfhorst Zuidwest?

De wijk Schelfhorst Zuidwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schelfhorst Zuidwest?

Vanuit Ter Kleef 10 in Schelfhorst Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.