Streetview Fogelsanghstate 14 Almelo

Fogelsanghstate 14, 7608 HJ Almelo

129 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Fogelsanghstate 14 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 157 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Fogelsanghstate 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fogelsanghstate 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.2%
CO₂-emissie
42.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Almelo

2000 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
886 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Schelfhorst Noordwest
60% Koopwoningen
6.196 Inwoners per km²

Locatie van Fogelsanghstate 14

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Fogelsanghstate 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Fogelsanghstate 14?

De prijsindicatie voor Fogelsanghstate 14 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Noordwest is €218.000. Dat komt neer op circa €1.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fogelsanghstate 14 zich tot de wijk Schelfhorst Noordwest?

Fogelsanghstate 14 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Schelfhorst Noordwest. De buurt telt 886 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fogelsanghstate 14?

Fogelsanghstate 14 is een woonhuis in Schelfhorst Noordwest, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Fogelsanghstate 14 vergeleken met de buurt?

Fogelsanghstate 14 heeft 129 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schelfhorst Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fogelsanghstate 14 en wat betekent dat?

Fogelsanghstate 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fogelsanghstate 14?

Fogelsanghstate 14 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schelfhorst Noordwest?

De wijk Schelfhorst Noordwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schelfhorst Noordwest?

Vanuit Fogelsanghstate 14 in Schelfhorst Noordwest bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.