Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
Stins 27 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 118 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stins 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Noordwest is €218.000. Dat komt neer op circa €1.639 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStins 27 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Schelfhorst Noordwest. De buurt telt 886 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.196 inwoners per km².
Stins 27 is een woonhuis in Schelfhorst Noordwest, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Stins 27 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 118 m². In Schelfhorst Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stins 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Schelfhorst Noordwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Stins 27 in Schelfhorst Noordwest bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stins 27: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Schelfhorst Noordwest: restaurant (2 km), cafe (2.4 km).