Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Hankemaborg 45 Almelo

Hankemaborg 45, 7608 DD Almelo

127 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Hankemaborg 45 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 211 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
211 m²
Inhoud
532 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hankemaborg 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hankemaborg 45

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1350 Inwoners
545 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
542 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Schelfhorst Noordoost
98% Koopwoningen
4.868 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hankemaborg 45

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Hankemaborg 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Hankemaborg 45?

De prijsindicatie voor Hankemaborg 45 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Schelfhorst Noordoost is €331.000. Dat komt neer op circa €2.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hankemaborg 45 zich tot de wijk Schelfhorst Noordoost?

Hankemaborg 45 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 127 m² in de wijk Schelfhorst Noordoost. De buurt telt 542 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.868 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hankemaborg 45?

Hankemaborg 45 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Schelfhorst Noordoost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hankemaborg 45 vergeleken met de buurt?

Hankemaborg 45 heeft 127 m² woonoppervlakte en 532 m³ inhoud. Het perceel is 211 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Schelfhorst Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hankemaborg 45 en wat betekent dat?

Hankemaborg 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hankemaborg 45?

Hankemaborg 45 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schelfhorst Noordoost?

De wijk Schelfhorst Noordoost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schelfhorst Noordoost?