Eengezinswoning, tussenwoning Twickel 42 Almelo

Twickel 42, 7608 BP Almelo

97 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Twickel 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almelo, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Twickel 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twickel 42

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
30.93 kg/m²

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garage
Carport, garage mogelijk en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Almelo

1625 Inwoners
665 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
663 Woningvoorraad
€206.000 Gem. woningwaarde Havezathe
65% Koopwoningen
6.715 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Twickel 42

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Twickel 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Twickel 42?

De prijsindicatie voor Twickel 42 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Havezathe is €206.000. Dat komt neer op circa €2.124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twickel 42 zich tot de wijk Havezathe?

Twickel 42 is een eengezinswoning, tussenwoning van 97 m² in de wijk Havezathe. De buurt telt 663 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.715 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twickel 42?

Twickel 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Havezathe, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Twickel 42 vergeleken met de buurt?

Twickel 42 heeft 97 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Havezathe ligt de gemiddelde woningwaarde op €206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twickel 42 en wat betekent dat?

Twickel 42 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Twickel 42?

Twickel 42 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Havezathe?

De wijk Havezathe in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €206.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Havezathe?

Vanuit Twickel 42 in Havezathe bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.