Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 58 m²
Brugstraat 105 B is een appartement in Almelo, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brugstraat 105 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Java en omgeving is €178.000. Dat komt neer op circa €3.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrugstraat 105 B is een appartement van 58 m² in de wijk Java en omgeving. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.553 inwoners per km².
Brugstraat 105 B is een appartement in Java en omgeving, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Brugstraat 105 B heeft 58 m² woonoppervlakte. In Java en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brugstraat 105 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Java en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Brugstraat 105 B in Java en omgeving bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brugstraat 105 B: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Java en omgeving: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).