Streetview Julianastraat 16 Almelo

Julianastraat 16, 7607 VM Almelo

124 m² Bouwjaar 1913 Label E

Julianastraat 16 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en een perceel van 169 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
169 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianastraat 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.21
CO₂-emissie
6899.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1005 Inwoners
560 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Java en omgeving
28% Koopwoningen
6.553 Inwoners per km²

Locatie van Julianastraat 16

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Julianastraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianastraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Java en omgeving is €178.000. Dat komt neer op circa €1.435 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianastraat 16 zich tot de wijk Java en omgeving?

Julianastraat 16 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Java en omgeving. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.553 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianastraat 16?

Julianastraat 16 is een woonhuis in Java en omgeving, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Julianastraat 16 vergeleken met de buurt?

Julianastraat 16 heeft 124 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In Java en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianastraat 16 en wat betekent dat?

Julianastraat 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-03-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 6899.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Java en omgeving?

De wijk Java en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Java en omgeving?

Vanuit Julianastraat 16 in Java en omgeving bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Java en omgeving?