Vrijstaande woning Bolkshoeksweg 16 Almelo

Bolkshoeksweg 16, 7607 TL Almelo

97 m² Bouwjaar 1920 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Bolkshoeksweg 16 is een vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 5040 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
5040 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.000.000 tot €1.250.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bolkshoeksweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bolkshoeksweg 16

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
242.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
364.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.91 kg/m²

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Almelo

295 Inwoners
115 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen wijk 17
69% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bolkshoeksweg 16

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Bolkshoeksweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Bolkshoeksweg 16?

De prijsindicatie voor Bolkshoeksweg 16 ligt rond €1.000.000 tot €1.250.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen wijk 17 is €503.000. Dat komt neer op circa €5.186 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bolkshoeksweg 16 zich tot de wijk Verspreide huizen wijk 17?

Bolkshoeksweg 16 is een vrijstaande woning van 97 m² in de wijk Verspreide huizen wijk 17. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bolkshoeksweg 16?

Bolkshoeksweg 16 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen wijk 17, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bolkshoeksweg 16 vergeleken met de buurt?

Bolkshoeksweg 16 heeft 97 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 5040 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Verspreide huizen wijk 17 ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bolkshoeksweg 16 en wat betekent dat?

Bolkshoeksweg 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-04-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bolkshoeksweg 16?

Bolkshoeksweg 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen wijk 17?

De wijk Verspreide huizen wijk 17 in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen wijk 17?