Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 1461 m²
- Inhoud
- 950 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Oude Paradijsweg 11 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 1461 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Paradijsweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Oude Paradijsweg 11 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Kollenveld is €496.000. Dat komt neer op circa €2.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Paradijsweg 11 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Kollenveld. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.100 inwoners per km².
Oude Paradijsweg 11 is een woonhuis in Kollenveld, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oude Paradijsweg 11 heeft 200 m² woonoppervlakte en 950 m³ inhoud. Het perceel is 1461 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Kollenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oude Paradijsweg 11 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-05-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Oude Paradijsweg 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kollenveld in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Oude Paradijsweg 11 in Kollenveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Paradijsweg 11: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.8 km.