Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 620 m²
- Inhoud
- 759 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Het Wolfshuis 2 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 620 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Wolfshuis 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Het Wolfshuis 2 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Kollenveld is €496.000. Dat komt neer op circa €2.597 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Wolfshuis 2 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Kollenveld. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.100 inwoners per km².
Het Wolfshuis 2 is een woonhuis in Kollenveld, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Het Wolfshuis 2 heeft 191 m² woonoppervlakte en 759 m³ inhoud. Het perceel is 620 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kollenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Het Wolfshuis 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Het Wolfshuis 2 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kollenveld in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Het Wolfshuis 2 in Kollenveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Het Wolfshuis 2: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.8 km.