Streetview Mastboersweg 4 Almelo

Mastboersweg 4, 7607 RJ Almelo

313 m² Bouwjaar 1958 Label E

Mastboersweg 4 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 313 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
313 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Mastboersweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mastboersweg 4

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Almelo

295 Inwoners
115 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen wijk 17
69% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Locatie van Mastboersweg 4

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Mastboersweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Mastboersweg 4?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen wijk 17 is €503.000. Dat komt neer op circa €1.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mastboersweg 4 zich tot de wijk Verspreide huizen wijk 17?

Mastboersweg 4 is een woonhuis van 313 m² in de wijk Verspreide huizen wijk 17. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mastboersweg 4?

Mastboersweg 4 is een woonhuis in Verspreide huizen wijk 17, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mastboersweg 4 vergeleken met de buurt?

Mastboersweg 4 heeft 313 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen wijk 17 ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mastboersweg 4 en wat betekent dat?

Mastboersweg 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen wijk 17?

De wijk Verspreide huizen wijk 17 in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen wijk 17?

Vanuit Mastboersweg 4 in Verspreide huizen wijk 17 bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen wijk 17?