Streetview Jura 25 Almelo

Jura 25, 7607 RE Almelo

178 m² Bouwjaar 1978 Label C

Jura 25 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 2450 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
2450 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jura 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jura 25

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

360 Inwoners
180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
181 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Paradijs
74% Koopwoningen
1.152 Inwoners per km²

Locatie van Jura 25

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Jura 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Jura 25?

De gemiddelde woningwaarde in Paradijs is €551.000. Dat komt neer op circa €3.096 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jura 25 zich tot de wijk Paradijs?

Jura 25 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Paradijs. De buurt telt 181 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jura 25?

Jura 25 is een woonhuis in Paradijs, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jura 25 vergeleken met de buurt?

Jura 25 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2450 m². In Paradijs ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jura 25 en wat betekent dat?

Jura 25 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Paradijs?

De wijk Paradijs in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paradijs?

Vanuit Jura 25 in Paradijs bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Paradijs?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jura 25: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Paradijs?