Villa, vrijstaande woning Jura 19 Almelo

Jura 19, 7607 RE Almelo

246 m² Bouwjaar 1986 9 kamers 5 slaapkamers Label C

Jura 19 is een villa, vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m², een perceel van 2770 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
246 m²
Perceeloppervlakte
2770 m²
Inhoud
1019 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan bosrand, Aan rustige weg, Aan water, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jura 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jura 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

360 Inwoners
180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
181 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Paradijs
74% Koopwoningen
1.152 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jura 19

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Jura 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Jura 19?

De prijsindicatie voor Jura 19 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Paradijs is €551.000. Dat komt neer op circa €2.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jura 19 zich tot de wijk Paradijs?

Jura 19 is een villa, vrijstaande woning van 246 m² in de wijk Paradijs. De buurt telt 181 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jura 19?

Jura 19 is een villa, vrijstaande woning in Paradijs, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jura 19 vergeleken met de buurt?

Jura 19 heeft 246 m² woonoppervlakte en 1019 m³ inhoud. Het perceel is 2770 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Paradijs ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jura 19 en wat betekent dat?

Jura 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jura 19?

Jura 19 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Paradijs?

De wijk Paradijs in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paradijs?

Vanuit Jura 19 in Paradijs bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.3 km.