Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 616 m²
- Perceeloppervlakte
- 2550 m²
Jura 13 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 616 m² en een perceel van 2550 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jura 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Paradijs is €551.000. Dat komt neer op circa €894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJura 13 is een woonhuis van 616 m² in de wijk Paradijs. De buurt telt 181 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.152 inwoners per km².
Jura 13 is een woonhuis in Paradijs, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Jura 13 heeft 616 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2550 m². In Paradijs ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jura 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Paradijs in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Jura 13 in Paradijs bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jura 13: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Paradijs: restaurant (1.1 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Jura 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Paradijs. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.