Streetview Boerhaavelaan 34 Almelo

Boerhaavelaan 34, 7607 PW Almelo

180 m² Bouwjaar 1999 5 kamers Label B

Boerhaavelaan 34 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 751 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
751 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Boerhaavelaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boerhaavelaan 34

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

360 Inwoners
180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
181 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Paradijs
74% Koopwoningen
1.152 Inwoners per km²

Locatie van Boerhaavelaan 34

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Boerhaavelaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Boerhaavelaan 34?

De prijsindicatie voor Boerhaavelaan 34 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Paradijs is €551.000. Dat komt neer op circa €3.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boerhaavelaan 34 zich tot de wijk Paradijs?

Boerhaavelaan 34 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Paradijs. De buurt telt 181 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boerhaavelaan 34?

Boerhaavelaan 34 is een woonhuis in Paradijs, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Boerhaavelaan 34 vergeleken met de buurt?

Boerhaavelaan 34 heeft 180 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 751 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Paradijs ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boerhaavelaan 34 en wat betekent dat?

Boerhaavelaan 34 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Boerhaavelaan 34?

Boerhaavelaan 34 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Paradijs?

De wijk Paradijs in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paradijs?

Vanuit Boerhaavelaan 34 in Paradijs bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Paradijs?