Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 258 m²
- Perceeloppervlakte
- 1334 m²
Laan van Biel 3 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m² en een perceel van 1334 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Biel 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Laan van Biel 3 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Paradijs is €551.000. Dat komt neer op circa €2.136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Biel 3 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Paradijs. De buurt telt 181 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.152 inwoners per km².
Laan van Biel 3 is een woonhuis in Paradijs, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Laan van Biel 3 heeft 258 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1334 m². In Paradijs ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Biel 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.07 kg/jaar.
De wijk Paradijs in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Laan van Biel 3 in Paradijs bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Biel 3: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Paradijs: restaurant (1.1 km), cafe (1.3 km).