Streetview Castellolaan 10 Almelo

Castellolaan 10, 7607 NZ Almelo

202 m² Bouwjaar 1957

Castellolaan 10 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 525 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
525 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Castellolaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Almelo

1200 Inwoners
650 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
611 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Hofkamp Oost
56% Koopwoningen
5.575 Inwoners per km²

Locatie van Castellolaan 10

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Castellolaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Castellolaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Hofkamp Oost is €251.000. Dat komt neer op circa €1.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Castellolaan 10 zich tot de wijk Hofkamp Oost?

Castellolaan 10 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Hofkamp Oost. De buurt telt 611 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Castellolaan 10?

Castellolaan 10 is een woonhuis in Hofkamp Oost, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Castellolaan 10 vergeleken met de buurt?

Castellolaan 10 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 525 m². In Hofkamp Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hofkamp Oost?

De wijk Hofkamp Oost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hofkamp Oost?

Vanuit Castellolaan 10 in Hofkamp Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hofkamp Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Castellolaan 10: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hofkamp Oost?

Recreatie nabij Hofkamp Oost: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Castellolaan 10?