Streetview Reggestraat 26 Almelo

Reggestraat 26, 7607 LN Almelo

148 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Reggestraat 26 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 264 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
264 m²
Inhoud
624 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Reggestraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reggestraat 26

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Almelo

700 Inwoners
330 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
438 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Hofkamp West
52% Koopwoningen
4.371 Inwoners per km²

Locatie van Reggestraat 26

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Reggestraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Reggestraat 26?

De prijsindicatie voor Reggestraat 26 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Hofkamp West is €273.000. Dat komt neer op circa €1.845 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reggestraat 26 zich tot de wijk Hofkamp West?

Reggestraat 26 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Hofkamp West. De buurt telt 438 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reggestraat 26?

Reggestraat 26 is een woonhuis in Hofkamp West, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Reggestraat 26 vergeleken met de buurt?

Reggestraat 26 heeft 148 m² woonoppervlakte en 624 m³ inhoud. Het perceel is 264 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Hofkamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reggestraat 26 en wat betekent dat?

Reggestraat 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reggestraat 26?

Reggestraat 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hofkamp West?

De wijk Hofkamp West in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hofkamp West?

Vanuit Reggestraat 26 in Hofkamp West bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.