Streetview Bornsestraat 74 Almelo

Bornsestraat 74, 7607 KR Almelo

102 m² Bouwjaar 1936 Label C

Bornsestraat 74 is een appartement in Almelo, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en een perceel van 354 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
354 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bornsestraat 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bornsestraat 74

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
247.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
350.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Almelo

700 Inwoners
330 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
438 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Hofkamp West
52% Koopwoningen
4.371 Inwoners per km²

Locatie van Bornsestraat 74

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Bornsestraat 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Bornsestraat 74?

De gemiddelde woningwaarde in Hofkamp West is €273.000. Dat komt neer op circa €2.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bornsestraat 74 zich tot de wijk Hofkamp West?

Bornsestraat 74 is een appartement van 102 m² in de wijk Hofkamp West. De buurt telt 438 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bornsestraat 74?

Bornsestraat 74 is een appartement in Hofkamp West, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bornsestraat 74 vergeleken met de buurt?

Bornsestraat 74 heeft 102 m² woonoppervlakte. Het perceel is 354 m². In Hofkamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bornsestraat 74 en wat betekent dat?

Bornsestraat 74 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.58 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hofkamp West?

De wijk Hofkamp West in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hofkamp West?

Vanuit Bornsestraat 74 in Hofkamp West bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hofkamp West?