Streetview Bornsestraat 64 Almelo

Bornsestraat 64, 7607 KR Almelo

61 m² Bouwjaar 1955 Label G

Bornsestraat 64 is een appartement in Almelo, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en een perceel van 234 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
61 m²
Perceeloppervlakte
234 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bornsestraat 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bornsestraat 64

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
261.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
457.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.2%
CO₂-emissie
107.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Almelo

700 Inwoners
330 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
438 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Hofkamp West
52% Koopwoningen
4.371 Inwoners per km²

Locatie van Bornsestraat 64

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Bornsestraat 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Bornsestraat 64?

De gemiddelde woningwaarde in Hofkamp West is €273.000. Dat komt neer op circa €4.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bornsestraat 64 zich tot de wijk Hofkamp West?

Bornsestraat 64 is een appartement van 61 m² in de wijk Hofkamp West. De buurt telt 438 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bornsestraat 64?

Bornsestraat 64 is een appartement in Hofkamp West, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bornsestraat 64 vergeleken met de buurt?

Bornsestraat 64 heeft 61 m² woonoppervlakte. Het perceel is 234 m². In Hofkamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bornsestraat 64 en wat betekent dat?

Bornsestraat 64 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-08-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 107.2 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hofkamp West?

De wijk Hofkamp West in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hofkamp West?

Vanuit Bornsestraat 64 in Hofkamp West bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hofkamp West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bornsestraat 64: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2 km.