Bovenwoning (appartement met open portiek) Bornsestraat 64 A Almelo

Bornsestraat 64 A, 7607 KR Almelo

53 m² Bouwjaar 1955 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Bornsestraat 64 A is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Almelo, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
199 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€145.000 tot €170.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bornsestraat 64 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bornsestraat 64 A

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Almelo

700 Inwoners
330 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
438 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Hofkamp West
52% Koopwoningen
4.371 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bornsestraat 64 A

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Bornsestraat 64 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Bornsestraat 64 A?

De prijsindicatie voor Bornsestraat 64 A ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Hofkamp West is €273.000. Dat komt neer op circa €5.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bornsestraat 64 A zich tot de wijk Hofkamp West?

Bornsestraat 64 A is een bovenwoning (appartement met open portiek) van 53 m² in de wijk Hofkamp West. De buurt telt 438 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bornsestraat 64 A?

Bornsestraat 64 A is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Hofkamp West, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bornsestraat 64 A vergeleken met de buurt?

Bornsestraat 64 A heeft 53 m² woonoppervlakte en 199 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Hofkamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bornsestraat 64 A en wat betekent dat?

Bornsestraat 64 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Bornsestraat 64 A?

Bornsestraat 64 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hofkamp West?

De wijk Hofkamp West in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hofkamp West?

Vanuit Bornsestraat 64 A in Hofkamp West bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.