Streetview Adastraat 30 Almelo

Adastraat 30, 7607 HB Almelo

179 m² Bouwjaar 1920 8 kamers 4 slaapkamers Label D

Adastraat 30 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 163 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
727 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Adastraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adastraat 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
178.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
255.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1210 Inwoners
790 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
843 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Zuid
36% Koopwoningen
6.326 Inwoners per km²

Locatie van Adastraat 30

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Adastraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Adastraat 30?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Zuid is €237.000. Dat komt neer op circa €1.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adastraat 30 zich tot de wijk Binnenstad Zuid?

Adastraat 30 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Binnenstad Zuid. De buurt telt 843 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.326 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adastraat 30?

Adastraat 30 is een woonhuis in Binnenstad Zuid, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Adastraat 30 vergeleken met de buurt?

Adastraat 30 heeft 179 m² woonoppervlakte en 727 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Binnenstad Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adastraat 30 en wat betekent dat?

Adastraat 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-06-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adastraat 30?

Adastraat 30 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Zuid?

De wijk Binnenstad Zuid in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Zuid?

Vanuit Adastraat 30 in Binnenstad Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.