Streetview Wierdensestraat 49 Almelo

Wierdensestraat 49, 7607 GG Almelo

464 m² Bouwjaar 1950 11 kamers Label F

Wierdensestraat 49 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 464 m², een perceel van 1490 m² en 11 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
464 m²
Perceeloppervlakte
1490 m²
Kamers
11

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wierdensestraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wierdensestraat 49

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
273.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
370.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Almelo

2205 Inwoners
1380 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1382 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Noord
26% Koopwoningen
3.106 Inwoners per km²

Locatie van Wierdensestraat 49

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Wierdensestraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Wierdensestraat 49?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Noord is €248.000. Dat komt neer op circa €534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wierdensestraat 49 zich tot de wijk Binnenstad Noord?

Wierdensestraat 49 is een woonhuis van 464 m² in de wijk Binnenstad Noord. De buurt telt 1.382 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wierdensestraat 49?

Wierdensestraat 49 is een woonhuis in Binnenstad Noord, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wierdensestraat 49 vergeleken met de buurt?

Wierdensestraat 49 heeft 464 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1490 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Binnenstad Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wierdensestraat 49 en wat betekent dat?

Wierdensestraat 49 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-10-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wierdensestraat 49?

Wierdensestraat 49 heeft 11 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Noord?

De wijk Binnenstad Noord in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Noord?

Vanuit Wierdensestraat 49 in Binnenstad Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.