Streetview Gerard Terborchstraat 13 Almelo

Gerard Terborchstraat 13, 7606 VZ Almelo

96 m² Bouwjaar 1961 Label A+

Gerard Terborchstraat 13 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €180.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
96 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gerard Terborchstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerard Terborchstraat 13

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
89.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22%
CO₂-emissie
17.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Almelo

990 Inwoners
460 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
453 Woningvoorraad
€180.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek Midden Zuid
18% Koopwoningen
3.183 Inwoners per km²

Locatie van Gerard Terborchstraat 13

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Gerard Terborchstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerard Terborchstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek Midden Zuid is €180.000. Dat komt neer op circa €1.875 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerard Terborchstraat 13 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek Midden Zuid?

Gerard Terborchstraat 13 is een woonhuis van 96 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek Midden Zuid. De buurt telt 453 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.183 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerard Terborchstraat 13?

Gerard Terborchstraat 13 is een woonhuis in Ossenkoppelerhoek Midden Zuid, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gerard Terborchstraat 13 vergeleken met de buurt?

Gerard Terborchstraat 13 heeft 96 m² woonoppervlakte. In Ossenkoppelerhoek Midden Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €180.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerard Terborchstraat 13 en wat betekent dat?

Gerard Terborchstraat 13 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek Midden Zuid?

De wijk Ossenkoppelerhoek Midden Zuid in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €180.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek Midden Zuid?

Vanuit Gerard Terborchstraat 13 in Ossenkoppelerhoek Midden Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.