2-onder-1-kapwoning Beeklustlaan 38 Almelo

Beeklustlaan 38, 7606 SV Almelo

84 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Beeklustlaan 38 is een 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 138 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
358 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Beeklustlaan 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beeklustlaan 38

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
237.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
327.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.35 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1850 Inwoners
835 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
878 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek West
64% Koopwoningen
4.224 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beeklustlaan 38

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Beeklustlaan 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Beeklustlaan 38?

De prijsindicatie voor Beeklustlaan 38 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek West is €220.000. Dat komt neer op circa €2.619 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beeklustlaan 38 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek West?

Beeklustlaan 38 is een 2-onder-1-kapwoning van 84 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek West. De buurt telt 878 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beeklustlaan 38?

Beeklustlaan 38 is een 2-onder-1-kapwoning in Ossenkoppelerhoek West, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beeklustlaan 38 vergeleken met de buurt?

Beeklustlaan 38 heeft 84 m² woonoppervlakte en 358 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Ossenkoppelerhoek West ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beeklustlaan 38 en wat betekent dat?

Beeklustlaan 38 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-01-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beeklustlaan 38?

Beeklustlaan 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek West?

De wijk Ossenkoppelerhoek West in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek West?