Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 262 m²
- Perceeloppervlakte
- 664 m²
Maardijk 81 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m² en een perceel van 664 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maardijk 81
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek West is €220.000. Dat komt neer op circa €840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaardijk 81 is een woonhuis van 262 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek West. De buurt telt 878 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.224 inwoners per km².
Maardijk 81 is een woonhuis in Ossenkoppelerhoek West, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Maardijk 81 heeft 262 m² woonoppervlakte. Het perceel is 664 m². In Ossenkoppelerhoek West ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ossenkoppelerhoek West in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Maardijk 81 in Ossenkoppelerhoek West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maardijk 81: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Ossenkoppelerhoek West: restaurant (0.3 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Maardijk 81 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ossenkoppelerhoek West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.