Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Andreas Schelfhoutstraat 19 Almelo

Andreas Schelfhoutstraat 19, 7606 KN Almelo

340 m² Bouwjaar 1986 11 kamers 6 slaapkamers Label D

Andreas Schelfhoutstraat 19 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Almelo, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 340 m², een perceel van 1300 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
340 m²
Perceeloppervlakte
1300 m²
Inhoud
1473 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€715.000 tot €815.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Andreas Schelfhoutstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Andreas Schelfhoutstraat 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
170.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
278.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.2 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1850 Inwoners
835 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
878 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek West
64% Koopwoningen
4.224 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Andreas Schelfhoutstraat 19

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Andreas Schelfhoutstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Andreas Schelfhoutstraat 19?

De prijsindicatie voor Andreas Schelfhoutstraat 19 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek West is €220.000. Dat komt neer op circa €647 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Andreas Schelfhoutstraat 19 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek West?

Andreas Schelfhoutstraat 19 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 340 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek West. De buurt telt 878 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Andreas Schelfhoutstraat 19?

Andreas Schelfhoutstraat 19 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Ossenkoppelerhoek West, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Andreas Schelfhoutstraat 19 vergeleken met de buurt?

Andreas Schelfhoutstraat 19 heeft 340 m² woonoppervlakte en 1473 m³ inhoud. Het perceel is 1300 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Ossenkoppelerhoek West ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Andreas Schelfhoutstraat 19 en wat betekent dat?

Andreas Schelfhoutstraat 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Andreas Schelfhoutstraat 19?

Andreas Schelfhoutstraat 19 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek West?

De wijk Ossenkoppelerhoek West in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.