Galerijflat (appartement) Jozef Israëlsstraat 29 Almelo

Jozef Israëlsstraat 29, 7606 HM Almelo

69 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Jozef Israëlsstraat 29 is een galerijflat (appartement) in Almelo, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jozef Israëlsstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jozef Israëlsstraat 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.36 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1850 Inwoners
835 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
878 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek West
64% Koopwoningen
4.224 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jozef Israëlsstraat 29

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Jozef Israëlsstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Jozef Israëlsstraat 29?

De prijsindicatie voor Jozef Israëlsstraat 29 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek West is €220.000. Dat komt neer op circa €3.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jozef Israëlsstraat 29 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek West?

Jozef Israëlsstraat 29 is een galerijflat (appartement) van 69 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek West. De buurt telt 878 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jozef Israëlsstraat 29?

Jozef Israëlsstraat 29 is een galerijflat (appartement) in Ossenkoppelerhoek West, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jozef Israëlsstraat 29 vergeleken met de buurt?

Jozef Israëlsstraat 29 heeft 69 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Ossenkoppelerhoek West ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jozef Israëlsstraat 29 en wat betekent dat?

Jozef Israëlsstraat 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jozef Israëlsstraat 29?

Jozef Israëlsstraat 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek West?

De wijk Ossenkoppelerhoek West in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek West?